Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Январь » 28 » Успешный старт наших юных футболистов. Фото галерея и відео!!!
00:01
Успешный старт наших юных футболистов. Фото галерея и відео!!!
Состоялся областной матч по фут залу между винницкими(команда Блохина) и казатинскими командами. Игра была очень динамичной и интересной !!! Организаторы мероприятия председатель федерации по футбола Николай Бабур и Павлов Федор председатель организации За здоровый образ жизни поприветствовали наших юных спортсменов, а также каждый спортсмен получил в подарок за интересную игру, книги «Путь спортсмена» и сладости. Дети наше будущее !!!

Успішний старт наших юних футболістів.

Дуже гарно пройшло у  нас урочисте відкриття чемпіонату області. Пре­зидент (Козятинської федерації футболу Микола Бабур побажав всім учасникам гарної гри, не прощатися з футболом і показати хороший результат. У заході взяв участь і голова Козятинської сус­пільної організації «За здоровий спосіб життя» Федір Павлов. Він також побажав любити футбол та спорт і вести здоровий спосіб життя і подарував кожній команді по великій коробці цукерок. Деле­гатом обласної федерації футболу у нашій зоні був Володимир Во-робйов. Всі ігри обслуговували судді Валерій Хорун (Вінниця) та Леонід Трончук (Козятин).

У першій зустрічі команді ДЮСШ (Козятин, тренер Павло Луцюк) дістався дуже грізний суперник — команда Блохіна-Бела-нова. Вже на третій хвилині кращий нападаючий команди Денис Лебсда відкрив рахунок. На 5 хвилині вінзабив другий м'яч у наші ворота. Після другого голу юні футболісти Козятина нанесли два сильних удари у ворота, проте їм трохи не вистачило точності.

Проте на 8 хвилині наші гості за­били третій гол зі штрафного. На 10 хвилині козятинці мали стовідсот­кову змогу забити м'яч у ворота, але футболіст не потрапив з одного ме­тру, тож на 11 хвилині гості забили четвертий м'яч.

На останній хвилині першого тай­му кращий гравець нашої команди вийшов один на один і промахнувся.

Перший тайм виграли гості з рахунком 4:0. На другій хвилині 2-го тайму рахунок став вже 6:0, що означало впевнену перемогу гостей у першій зустрічі.

Друга гра проходила між двома вінницькими командами «Ніка» та «Спартак». ЇЇ впевнено виграли юні футболісти «Спартаку», одержавши перемогу з рахунком 11:2.

Згідно з положенням, команда, яка зайняла третє місце, також потрапляє у наступне коло змагань.

За третє місце змагались ДЮСШ (Козятин) та «Ніка» (Вінниця). Най­більш напруженим у зустрічі був перший тайм.

На другій хвилині наші футболіс­ти з пенальті відкривають рахунок. Через 60 секунд «Ніка» зрівнює результати. Рахунок не змінювався до 9 хвилини. Після цього наші гості виходять вперед і через хвилину господарі майданчика зрівнюють результат і рахунок знову стає ні­чийним (2:2). На 12-ій хвилині про­валюється наш захист і футболісти «Ніки», вийшовши один на один, просто «розстріляли» нашого во­ротаря, забивши третій гол. Це був останній успіх наших гостей.

Після перерви, яку взяв тренер команди Павло Луцюк, футболістів ДЮСШ неможливо було впізна­ти. Наші юні футболісти зіграли у швидкісний, гостроатакуючий футбол, а кращий гравець Олександр

Степанюк розірвав на шматки захист гостей, забивши третій м'яч.

На початку другого тайму на 3 і 4 хвилинах до воріт гостей потрапля­ють ще два м'ячі. На 10 хвилині Олег Ящук забиває пенальті, рахунок стає 6:3. Забивши 7-ий м'яч, він поставив фінальну крапку у цій ірі, яка визна­чила третього призера групи. Пере­мога з рахунком 7:3 над командою «Ніка» (Вінниця) відкрила шлях до другого етапу чемпіонату області з футболу серед дітей 2000-2001 року.

А команда «Блохіна-Беланова» у зустрічі за 1 і 2 місця з футболістами «Спартака- (Вінниця) вже в першо­му таймі довела, що вона - лідер цієї групи, закінчивши його з рахунком 3:0.

Остаточний рахунок зустрічі 4:2. Кращий у команді «БлохІна-Бела-нова» був Денис Лебеда. Він забив 2 м'ячі.

Таким чином перше місце у цій групі зайняли футболісти Блохіна Беланова», Друге — -Спартак» (Ві­нниця) і третє - ДЮСШ (Козятин). Ці команди і вийшли у наступне коло.

Козятинська і обласна федерація футболу висловлює велику подяку директору Козятинського технічного училища Андрію Олексійо­вичу Стецюку за розвиток спорту у нашій області та Козятинському регіоні. За те, що він допомагає у роботі з молоддю всім спортивним керівникам та тренерам і прагне привчити молоде покоління до здо­рового способу життя.

Другий етап чемпіонату пройде завтра в нашому місті в спортив­ному залі училища. До нашої групи знову потрапили дуже сильні ко­манди: -Школа Блохіна-Белаиова», Калинівка та Погребище. Початок гри о 10:00. Нехай цього разу нашим футболістам посміхнеться удача.

Спортивним журналіст України Володимир СІМАЧОВ.(Газета Козятин Залізничний)

Фотографии в альбоме «2013г.Областной матч по фут залу между винницкими(команда Блохина) и казатинскими. Фото галерея.» fedor-petrovich на Яндекс.Фотках

Просмотров: 540 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0